Nemůžete najít produkt, který hledáte? Uděláme všechno proto, abychom vám ho sehnali nebo vyrobili. Pošlete nám poptávku nebo obrázek na info@arteffact.eu :)

XTAL Studio

Cokoliv z kovu v té nejvyšší kvalitě

Stoly, nábytek a interiér tvořený na míru je vždy skvělý nápad. Nemusíte se spokojit se standardní nabídkou tovární unifikované výroby. V závislosti na vybraných prvcích a materiálech si můžete nechat navrhnout odvážné kombinace. Ne pro nás není odpověď na žádnou poptávku. Díky vlastní výrobě a spolupráci s designéry jsme pro vás schopni navrhnout a vyrobit i nestandardní řešení, která splní všechna vaše přání. Pro výrobu dle individuálních požadavků každé zakázky (ocel / hliník / nerez) používáme materiál nejvyšší kvality. Díky spolupráci s lakovnou a umělci zabývajícími se designem povrchů dokážeme nabídnout jakoukoliv barevnost a výslednou úpravu. Kovové prvky nábytku se skvěle hodí k oblíbenému industriálnímu stylu, ale dokážeme vytvořit i velmi elegantní kovové modely, které dají vyniknout kráse dalších použitých materiálů - exotických dřevin, betonu nebo onyxových a mramorových desek.

Kdo jsme

Naše studio v Jablunkově se zabývá designovou kovovýrobou již od roku 2016. Jsme parta nadšenců, které baví individuální přístup a péče o každou zakázku, spíše než sériová výroba standardních prvků. Specializujeme se na design a výrobu kovových součástí designového nábytku a interiérů na míru dle poptávky zákazníka, ale vyrábíme také vlastní série vysoce kvalitních a originálních produktů. Od speciálních typů podnoží pod stoly, přes nábytkové konstrukce, stojany, konzole, rámy, svítidla, lampy, stínidla a další kovové výrobky, které se stávají základem unikátního designu interiérů.

Co děláme

Vyrábíme z kovu. Dodáme cokoliv v té nejvyšší kvalitě za přijatelné náklady a ve vámi poptávaném čase. Flexibilitu naší práce nám umožňuje špičková výrobní dílna a velká škála nástrojů - CNC stroje, soustruhy, úhlové brusky, vrtačky, strojní pily, svařování elektřinou, elektrodami a Co2. Disponujeme také technologií TIG pro nerez a ohýbačkami - prostě vším, co nám umožňuje splnit individuální poptávku i menší sériové zakázky pro zámečnickou a strojní výrobu. Díky spolupráci s dalšími designéry a dodavateli nabízíme širokou škálu originálních produktů pod jednou střechou.

Proč to děláme

Chceme se odlišit od standardní továrenské výroby a sériové, ekonomicky optimalizované produkce, kterou je nyní zaplaven trh - stále věříme v tradiční hodnoty, mezi které patří individuální přístup a originální “ruční” výroba odpovídající i těm nejnáročnějším přáním klientů. Baví nás navrhovat a vyrábět neotřelé kvalitní produkty a čelit novým výzvám. Ať už potřebujete řešit interiér komplexně, nebo máte v hlavě nápad na originální řešení kusu nábytku, my se budeme těšit na spolupráci s vámi.

Přehled prací

Produkty na prodej

Žádné produkty značky XTAL Studio nebyly nalezeny...