Nemůžete najít produkt, který hledáte? Uděláme všechno proto, abychom vám ho sehnali nebo vyrobili. Pošlete nám poptávku nebo obrázek na info@arteffact.eu :)

Toneb Design

Beton jinak

Netradiční pojetí tradičního betonu, to je firma Toneb Design. Jsou velmi kreativní a nebojí se zkoušet nové technologické postupy, aby se mohli neustále posouvat dál.

Značku Toneb Design založil Jiří Nimrichter: „Na betonu mne vždy fascinovala jeho mnohotvárnost. Vzhledem k současným trendům se tedy přímo nabízela možnost chopit se tohoto materiálu a zkusit tak vytvořit něco inovativního. Počátek firmy Toneb design vznikal před pár lety v malém bytě na pražských Vinohradech, kde jsme zkoušeli různé technologické a výrobní postupy. Postupně jsme tak došli k recepturám, které se osvědčily a jsou ve firmě používané dodnes.“

Firma Toneb design si zakládá na velmi osobitém zpracování betonu, který je speciálně vyvinut tak, aby byl lehký, ale zároveň velmi pevný. Může tak plnit různé role v našem každodenním životě. Od koupelnových doplňků, umyvadel přes dekorace a interiérové doplňky. Jeho variabilita je téměř nekonečná a přesně toho se v Tonebu snaží využít a převést do praxe. Navíc se jedná o přírodní materiál, což skvěle nahrává celosvětovému ekologickému tématu.

V Toneb designu navrhují a vyrábí neobyčejné betonové výrobky, přičemž důraz je kladen na vytvoření zajímavého propojení industriálního BETONU s každodenním životem. Své prostory staré továrny sdílí s vyhlášeným umělcem Joe Muczkou Jr. Jeho díla jsou k vidění různě po výrobní hale a podněcují ve všech inspiraci k nápaditým řešením.

Kdo jsme

Jsme inovativní firma inspirovaná přírodou a se vztahem k betonu. Rozumíme tomu jak zraje, jak ho opracovat i jak ho chránit proti vlivům okolí. Máme smysl pro detail a chápeme důležitost kontroly kvality. Ve spolupráci s dalšími designéry a umělci tvoříme exkluzivní produkty, které dokonale doplňují vzhled a funkčnost prostoru i těch nejnáročnějších klientů.

Co děláme

Tvoříme z betonu věci, které zaujmou a zapadnou prakticky do jakéhokoliv prostoru. Oblíbené jsou zejména interiérové doplňky, osvětlení a umyvadla. Jsme schopni nabídnout zajímavá řešení do interiéru i exteriéru. V současné době se věnujeme sériové i zakázkové výrobě a naše produkty se vyváží i vybraným evropským klientům.

Proč to děláme

Naplňuje nás přímé napojení na výrobu a klienty. Jsme rádi součástí vzniku nových projektů a celého procesu až k jejich dokončení. Baví nás rozvíjet se a zkoušet nové technologie tak, abychom se jako firma posouvali dopředu a klienti se na nás mohli zpětně obracet s dalšími zajímavými projekty.

Přehled prací

Produkty na prodej

Žádné produkty značky Toneb Design nebyly nalezeny...