Nemůžete najít produkt, který hledáte? Uděláme všechno proto, abychom vám ho sehnali nebo vyrobili. Pošlete nám poptávku nebo obrázek na info@arteffact.eu :)

Greta Design - Hand made studio

Greta Sartori

Hand made studio GRETA DESIGN je výtvarným ateliérem, který od roku 2006 vytváří originální produkty se zaměřením na umělecké zpracování plochého skla a oděvní nebo textilní bytový design ( autorské rolety, vzory na látky nebo tapety ). Základem pro tyto produkty jsou vždy originální kresby, malby, textilní grafika nebo fotografie z vlastní dílny. Zákazník si může objednat roletu, potahovou látku na křeslo, obraz na dveře jako polep z pískované folie nebo pod kuchyňskou linku v jednom designu. Objednat si můžete jeden produkt nebo několik výrobků, které se vzájemně doplňují a tvoří harmonický celek.

Ve volné tvorbě Greta, jako majitelka studia, své vize realizuje především prostřednictvím taveného skla, kresby nebo malby. Stěžejním produktem ze skla jsou to drobné dekorační předměty jako mísy nebo objekty v kombinaci s dalšími materiály.

Předností studia a jeho přidanou hodnotou je především jeho různorodost a mnohaleté zkušenosti v celé řadě výtvarných oborů. Autorka je ve své práci dokáže zúročit a poradit klientovi, jak se v jednotlivých materiálech, barevných kombinacích i organizování prostoru co nejlépe orientovat. Díky svému pedagogickému nastavení vám také poradí, jak využít barev k individuálním růstu v souladu s vaším typem osobnosti. Tyto a další informace o působení barev řadu let dále předává jako lektor a arte terapeut.

V roce 2017 získalo studio GRETA DESIGN ochrannou známku České republiky na všechny svoje produkty. Budování této značky je založeno na rodinné tradici, precizní řemeslné práci a lásce k umění.

Kdo jsem

Jsem výtvarnice a designérka s širokým portfoliem zájmů a dovedností, které se vzájemně doplňují. Svoje produkty realizuji ve spolupráci s dalšími řemeslníky nebo firmami, bez nichž se moje práce neobejde. Tiskárny, švadlena, kovář, klempíř, sochař nebo fotograf, tohle všechno jsou moji kolegové, bez nichž bych se v řadě případů neobešla. Mám ráda spolupráci s lidmi, kteří mají profesionálně zvládnuté řemeslo a dokáží můj produkt pozvednout ještě o stupínek výš.

Co dělám

Originální produkty se zaměřením na umělecké zpracování plochého skla a oděvní nebo textilní bytový design ( autorské rolety, vzory na látky nebo tapety ).Zákazník si může objednat roletu, potahovou látku na křeslo, obraz na dveře jako polep z pískované folie jako obraz v prostoru, vše v jednom designu. Objednat si můžete jeden produkt nebo několik výrobků, které se vzájemně doplňují a tvoří harmonický celek.

Proč to dělám

Na začátku byla inspirací rodinná tradice, která přerostla v odborné studium, a poté dlouholetá tvůrčí práce, která se stala profesí, koníčkem i potěšením. Nyní je hlavním záměrem studia spolupracovat s dalšími designéry a řemeslníky na tvorbě originálních interiérů, ale také předávat zkušeností prostřednictvím uměleckých projektů a výstav.

Přehled prací

Produkty na prodej

Žádné produkty značky Greta Design - Hand made studio nebyly nalezeny...