Nemůžete najít produkt, který hledáte? Uděláme všechno proto, abychom vám ho sehnali nebo vyrobili. Pošlete nám poptávku nebo obrázek na info@arteffact.eu :)

DIVANAS - design & architecture

BcA. Divana Kall

Jsem multipotenciál, vizionář a dobrodruh, který nesnese stereotyp a nudu, takže vždy vyhledávám příležitosti, jak se jim vyhnout. Odvaha, odhodlání, ani optimismus mi nechybí. Můj záběr je široký, takže jsem už stihla dělat asistenci režii v ČT, produkci a dramaturgii hudebních klubů, backstage managera velkých festivalů. Mimo to jsem navrhovala (designově i architektonicky) několik desítek interiérů a obchodů, a také jsem řídila stavbu celého hotelového resortu v džungli na Srí Lance, kde jsem 8 let žila a vlastnila i malou galerii. Po návratu do ČR jsem se stala spolumajitelkou a provozní restaurace s veganskou a raw stravou.

V tuto chvíli věnuji svou energii především dvěma projektům. Tím je budování nového komunitního resortu na pobřeží Tichého oceánu v Mexiku a multidesignová umělecká a výrobní platforma Arteffact. Baví mě vymýšlet a prozkoumávat nové možnosti propojení umění s designu a architekturou.

Kdo jsem

Jsem kreativní bytost srdcem i duší s tisícem nápadů v hlavě, které postupně třídím, zkouším, testuji, přetvářím. Jsem otevřená všem novým výzvám a možnostem, které mi do života (ať už v realitě či ve snech) připlouvají. Přestože většina mé práce se nyní stále odehrává v hlavě a za počítačem, nejvíce spokojená jsem když mohu fyzicky tvořit - míchat barvy, nořit ruce v cementu a hlíně, barvit, brousit, zkoušet nové metody. Baví mě také všeobecně design interiérů, specializuji se především na tropický design a nové designové možnosti tradičních a přírodních materiálů.

Co dělám

Kromě zásadního počinu pro celou platformu Arteffact, což je namyšlení celého konceptu a značky se věnuji návrhům nových sérií designového nábytku a doplňků, které budeme vyrábět. Snažím se tak propojovat řemeslné a výtvarné umění a know how lidí, kteří se na nás napojují, aby mohly vznikat úplně nové, vysoce originální produkty a jejich série, které obohatí interiér i život každého našeho klienta.

Proč to dělám

Věřím, že umění a design předmětů i interiérů má velký dopad na naši fyzickou i psychickou pohodu, včetně usměrňování našeho toku energie, emocí a myšlenek. Mám za sebou studium Feng Shui a I-ťing, a díky tomu, že jsem lidem několik let pomáhala s komplexní péčí o jejich zdraví vím, jaký dopad na nás mají barvy, vyzařování okolí, struktura a chemické složení materiálů, i způsob, jakým jsou produkty vyráběny. Dává mi velký smysl pomáhat dostávat umění, design, přírodní materiály a řemeslnou šetrnou výrobu zpět do našich životů. Myslím, že to má potenciál zlepšit životy mnoha lidem.

Přehled prací

Produkty na prodej

Žádné produkty značky DIVANAS - design & architecture nebyly nalezeny...