Nemůžete najít produkt, který hledáte? Uděláme všechno proto, abychom vám ho sehnali nebo vyrobili. Pošlete nám poptávku nebo obrázek na info@arteffact.eu :)

O nás

Arteffact byl založen jako umělecká a řemeslná platforma se zaměřením na design interiérů a lifestyle. Můžete zde najít nejen originální umělecká díla, designové kousky a doplňky interiérů a zahrad, ale také unikátní módu a šperky od českých i zahraničních tvůrců. Nabídka je doplněna o sekci Upcycle, kde najdete odepsané předměty z historie či odpadový materiál, kterým byl díky kreativnímu nápadu a zpracování vdechnut nový život.

Klademe důraz na originalitu ruční výroby každého kousku, takže si můžete být jisti, že druhý takový nenajdete - pořiďte si doplňky a umělecká díla, která budou vystihovat vaši jedinečnost a přinášet vám kreativní vibrace z rukou tvůrců, kteří do nich vložili svou energii a vášeň. Díky tomu, že známe možnosti a schopnosti jednotlivých tvůrců i ateliérů, jsme schopni vám zajistit i zakázkovou výrobu uměleckých a designových děl dle vašeho přání nebo obrázkové předlohy.

Nabízíme zde prostor pro propagaci všem kreativním a tvůrčím osobnostem, které nejsou součástí žádné velké firmy, jejich výroba je z velké části ruční (nepoužívají tovární výrobu), pracují s materiály nejvyšší kvality a svou práci dělají s nadšením a láskou k umění, řemeslu i samotnému materiálu. Arteffact je platformou, která  zprostředkovává zakázky a prodej vašich děl koncovým klientům tak, abyste se mohli věnovat tomu co vás baví, naplňuje, a předávat světu dál své dary a talenty.

Arteffact - jedinečné produkty od/pro jedinečné lidi.

 

Kdo jsme

Jsme parta kreativních lidí, které spojuje láska k umění a jedinečnosti. Našim záměrem je tvořit a postupně budovat úspěšnou platformu pro podporu a rozvoj originální tvorby, designu a umění. Platforma je provozována jako online marketplace za účelem propagace a podpory kreativců i ateliérů -  designerů, řemeslníků, malířů, sochařů, šperkařů, výtvarníků a dalších jedinečných tvůrců.

Co děláme

Nabízíme propagaci, propojení a marketing pro kreativní osobnosti tak, aby se mohli plně věnovat své tvorbě, kterou obohacují náš svět.  Naše online art & design marketplace na druhou stranu poskytuje možnost výběru jedinečných designových kousků a interiérových doplňků pro zákazníky, kteří se nespokojí s průměrem masově vyráběných továrních produktů a hledají pro sebe či své prostory originální handmade produkty.

Proč to děláme

Přestože je naše země známá pro  “zlaté české ručičky”, velké množství talentovaných a zručných osobností neumí svá díla dostatečně propagovat tak, aby se dostala k lidem, kteří jejich tvorbu ocení, zakoupí a podpoří tím jejich kreativu a životní poslání. Našim cílem je představit jejich tvorbu světu a dát zákazníkům příležitost, jak si pomocí jejich děl zkrášlit, ozvláštnit a personalizovat svůj styl a prostředí, ve kterém žijí tak, aby jim dodávalo pocit jedinečnosti a výjimečnosti.

Kde nás najdete

Náš kamenný showroom byl v září 2022 z důvodu strmého růstu cen energií uzavřen. Od listopadu 22 budeme nadále fungovat především v online prostoru - zde na webu a sociálních sítích - díky tomu můžeme posílit náš marketing a postupně překládat stránky do dalších jazyků, což umožní rozšiřování dosahu celé platformy.

 

Vize / mise

Našim cílem je podpora tvůrčích, talentovaných lidí, kteří ocení pomoc s propagací a prodejem svých děl. Obchodní a marketingová stránka zabere spousta času i energie a oslabuje umělcovu kreativitu a koncentraci na proces samotné tvorby. To, a nedostatek prostředků, které by mohl investovat do své propagace bohužel vedou k tomu, že se umělci a řemeslníci nedokáží svou tvůrčí prací uživit natolik, aby se mohli věnovat naplno tomu, co je baví a naplňuje. Svět se však mění, globální trendy masové levné tovární výroby postupně upadají a čím dál více jedinců i firem hledá tvůrčí a originální řešení, která budou zrcadlit jejich jedinečnost v kombinaci s kvalitou materiálů a provedení.

Náš tým