Nemůžete najít produkt, který hledáte? Uděláme všechno proto, abychom vám ho sehnali nebo vyrobili. Pošlete nám poptávku nebo obrázek na info@arteffact.eu :)

Nový online relaunch 12-2022

Vážení přátelé a kreativní tvůrci,
po delší odmlce, kdy jsme museli vyřešit několik nutných změn, včetně stěhování z našeho krásného, ale energeticky náročného showroomu, spouštíme online relaunch celé platformy a její postupné step-by-step přetvoření a doplnění na kurátorovaný Art&Design Marketplace se zahraničním dosahem ????
Díky tomu budete moci v našem e-shopu najít široký výběr exkluzivních originálních handmade produktů od českých i zahraničních tvůrců pro váš interiér i lifestyle, a pohodlně nakupovat online.
Tvůrcům a umělcům na druhou stranu budeme moci nabídnout mnohem větší dosah a marketingovou podporu. Brzy nasdílíme více info, jak se můžete zapojit a začít prodávat vaše díla přes Arteffact.
Na vánoční období chystáme online akce a slevy na dárkové zboží a umělecké originály, které potěší, společně s tradičním prosincovým offline minimarketem na Slezské Ostravě 17.-18. 12. 2022 - budeme znovu tvořit s novou energií a konceptem tak, jak má každý správný start up začínat - z garáže!!! ????????????