Nemůžete najít produkt, který hledáte? Uděláme všechno proto, abychom vám ho sehnali nebo vyrobili. Pošlete nám poptávku nebo obrázek na info@arteffact.eu :)

Arteffact & Colours of Ostrava 2022

Colours

Přijďte nasát skvělou atmosféru festivalu Colours of Ostrava i k nám do Arteffactu, který jako hrdý partner Colours Plus programu nejen nabízí všem účastníkům COO v době trvání festivalu 10% slevu na veškerý sortiment, ale také nás najdete v Design zóně přímo v areálu festivalu!!!
 
Kromě toho budeme u nás na Těšínské 128, kousíček od Slezskoostravského hradu zajišťovat i občerstvení po celý průběh akce včetně snídaní - skvělou kávu, nealko drinky, čepované pivo, čerstvé domácí plněné bagety a pochutiny - jak pro "naše" ubytované, tak pro všechny ostatní zájemce - i ty ze stanového městečka:)
 
V našem areálu můžete v galerii shlédnout výstavu malíře Joe Muczka Jr., podívat se na katalogy a vzorky designových a uměleckých stěrek na stěny i podlahy (ateliér SMEK Jiřího Procházky), obdivovat jedinečné stoly z exotických dřevin (studio CERWOODESIGN Petra Červenky), stejně jako se seznámit s tenkostěnnými betonovými umyvadly a dalšími produkty tvorby TONEBdesign. Nebo prostě jen přijít na kávu a posedět v našem showroomu, plném handmade produktů a uměleckých děl včetně našeho nejznámějšího pop-artisty Josefa Rataje. 

Po celou dobu festivalu nabízíme také ubytování a možnost pro parkování ve velké zastřešené industriální hale cca 500 m od stanového městečka na hradě v areálu naší umělecké a kreativní platformy Arteffact.
Skvělé pro ty, kterým se nechce tahat stan, kteří nechtějí moknout a kteří ocení komunitní a velmi přátelské tvůrčí prostředí. Spacáky a karimatky s sebou:)
 
Cena za nocleh 900 CZK/4 noci nebo 300 CZK/noc.
Cena parkovného 1000 CZK/4 dny nebo 400 CZK/den.
 
Hala má kapacitu cca 80 osob, parking pro cca 50 aut. Rezervace nutné předem do SZ na messenger nebo Whatsapp.
Těšíme se s Vámi na skvělou akci, festivalu a umění zdar ????????????